Szafka nocna TREND TS-10 1S | Oświetlenie LED | Beż piaskowy, czarny
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | TREND sypialnia |
| Model: | TS-10 1S |
| Kolor: | Beż piaskowy / czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Beżowa szafka nocna frezowana z oświetleniem LED TREND TS-10 – praktyczna szufladka i wnęka
Wprowadź elegancję i funkcjonalność do swojej sypialni, wybierając stolik nocny TREND TS-10, który nada Twojej przestrzeni wyrazistego charakteru i pozwoli mieć wszystko na wyciągnięcie ręki! Połączenie eleganckiej, zgrabnej formy z frezowanym frontem i czarnymi nóżkami z wysokiej jakości metalu doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Harmonijny odcień beżu z czarnymi detalami wprowadzi odrobinę luksusu i estetyki. Pojemna szufladka i wnęka oferują sporo miejsca i pomagają utrzymać porządek - to idealne miejsce na wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką – książkę, telefon czy tablet. Maksymalną wygodę zapewnia system push open, który sprawia, że otwieranie jest szybkie, płynne i bardzo wygodne. Na blacie możesz także wyeksponować ulubione dekoracje, pamiątkowe zdjęcie, lampkę nocną czy wiele innych niezbędnych przedmiotów. Ze względu na kompaktowe wymiary, szafka idealnie sprawdzi się w niemal każdej sypialni obok łóżka. Detalem, który zachwyca najbardziej jest podświetlenie LED, które uwydatnia piękno i głębię frezów, a dodatkowo tworzy przyjemny i sprzyjający wypoczynkowi nastrój.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | TREND TS-10 |
| Kolor | Odcienie beżu |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Informacje logistyczne | ilość paczek 1 nr paczki z instrukcją montażu 1 nr paczki z okuciami 1 rodzaj opakowania karton 5-Warstwowy |
| Paczka nr. 1 | nazwa paczki 1 TREND SYPIALNIA - TS-10 - beż piaskowy/czarny - 1/1 wymiary paczki 1 9,5 x 48 x 81 cm objętość paczki 1 (m3) 0,04 waga netto/brutto paczki 1 10,5 / 11,5 kg |




