Szafka nocna z oświetleniem LED GLAMOUR 04 | Biały połysk
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | GLAMOUR 04 |
| Kolor: | Front: Biały połysk Korpus: Biały alpejski + MDF biały połysk Lustrzany cokół: MDF Metal chromowany |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Paczka nr. 1 | GLAMOUR 04: 1/1 16,5kg; 67/46,5/14cm (dł/szer/wys); 0,044m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Szafka nocna |
| Model | GLAMOUR 04 |
| Kolor | Biały połysk / Biały alpejski |
| Długość | 45 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




