Szafka nocna z szufladami GLAMOUR 07 | Oświetlenie LED | Biały połysk
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | GLAMOUR 07 |
| Kolor: | Front: Biały połysk Korpus: Biały alpejski + MDF biały połysk Lustrzany cokół: MDF Metal chromowany |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Paczka nr. 1 | GLAMOUR 07: 1/1 19kg; 94/51/10,5cm (dł/szer/wys); 0,050m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Szafka nocna |
| Model | GLAMOUR 07 |
| Kolor | Biały połysk / Biały alpejski |
| Długość | 45 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Wysokość | 68 cm |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




