Wieszak do przedpokoju SIMPLY SM-06 | Szary
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | SIMPLY |
| Model: | SM-06 |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Szary wieszak na ścianę do przedpokoju SIMPLY SM-06
Szukasz sposobu na utrzymanie porządku w małym przedpokoju? Szary wieszak na ścianę to doskonałe rozwiązanie! Panel z haczykami na kurtki, czapki, szaliki, klucze czy torebki pozwoli wygodnie zorganizować całą odzież wierzchnią w jednym miejscu, bez odbierania cennej przestrzeni na podłodze, a szary kolor świetnie wpisze się w różnorodne aranżacje wnętrz. Dzięki optymalnie rozstawionym haczykom szybko zapomnisz o bałaganie wśród kurtek, a niezbędne przedmioty będziesz mieć w zasięgu ręki. Wieszak został wykonany z solidnej płyty laminowanej, która jest odporna na zarysowania i wilgoć, co sprawia, że bez problemu utrzyma dużą ilość ubrań i można powiesić na nim parasolkę czy inne akcesoria. Model ten będzie doskonałym rozwiązaniem do każdego przedpokoju, korytarza i poczekalni, bez względu na styl i metraż.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | SIMPLY SM-06 |
| Kolor | Odcienie szarości |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Głębokość | 21/2 cm |
| Informacje logistyczne | ilość paczek 1 nr paczki z instrukcją montażu 1 nr paczki z okuciami 1 rodzaj opakowania karton 5-Warstwowy |
| Paczka nr. 1 | nazwa paczki 1 SIMPLY - SM-06 - szary - 1/1 wymiary paczki 1 9,5 x 20,5 x 99,5 cm objętość paczki 1 (m3) 0,02 waga netto/brutto paczki 1 5 / 6 kg |



