Witryna GLAMOUR 01 | Biały połysk
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | GLAMOUR 01 |
| Kolor: | Front: Biały połysk Korpus: Biały alpejski Lustrzany cokół: MDF Metal chromowany |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | 2 paczki całość: 67kg; 0,678m3 |
| Paczka nr. 1 | GLAMOUR 01: 1/2 33kg; 103/51/11,5cm (dł/szer/wys); 0,060m3 |
| Paczka nr. 2 | GLAMOUR 01: 2/2 34kg; 198/44,5/8cm (dł/szer/wys); 0,070m3 |
| Paczka nr. 3 | LED: 6LED03NB1Z 1/1 0,5kg; 26,5/11/5cm (dł/szer/wys); 0,001m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Witryna |
| Model | GLAMOUR 01 |
| Kolor | Biały połysk / Biały alpejski |
| Długość | 87 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




