Witryna dwudrzwiowa FRESHION 02 | Kaszmir, czarny
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | FRESHION |
| Model: | 02 |
| Kolor: | Kaszmir / Czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

[lookbook id="6786"]
Witryna dwudrzwiowa FRESHION 02 na czarnych nóżkach – mebel na Twoje dekoracje w wyjątkowym wydaniu!
Prześliczna, funkcjonalna witryna z karbowanym szkłem to mebel, który jest idealnym miejscem na wszelkie dekoracje. Dzięki przeszklonej części wyeksponujesz w niej ulubione przedmioty – ceramikę, dekoracje, kolekcję książek, pamiątkowe zdjęcia czy figurki, a zamykana część całkowicie domknięta drzwiami pozwoli ukryć tekstylia, domowe akcesoria bądź dokumenty. Dostęp do wnętrza zapewnia wygodny w użytkowaniu nadchwyt, który dodatkowo pozwala zachować lekki i minimalistyczny design bez przytłaczania frontu uchwytami. Uchylne drzwi to możliwość jednoczesnego korzystania z witryny, a cichy domyk dba o wysoki komfort i zapobiega trzaskaniu. Niesamowity efekt tworzy oczywiście dekoracyjne karbowane szkło na froncie, które przyciąga promienie światła, subtelnie je załamuje i delikatnie przemyka przez całość. Połączenie beżowego odcienia z głębokim czarnym dekorem sprawia, że zyskasz nie tylko prześliczny i ponadczasowy design, ale również komfort codziennego użytkowania. Dodatkowym atutem jest optymalna wysokość witryny, ponieważ do ekspozycji przedmiotów można wykorzystać również blat. Stylowe nóżki w czarnym kolorze podkreślają wyjątkowy charakter kolekcji, nadając lekkości, elegancji i wspierając stabilność. Umożliwiają także łatwy dostęp pod mebel czy łatwiejsze przestawianie.
Wybierz unikalną kolekcję FRESHION i odśwież swoje wnętrze! Subtelny kaszmir przełamany głębokimi czarnymi detalami to dekor, który stworzy niesamowity efekt w każdym wnętrzu!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | 2 paczki całość: 57kg; 0,589m3 |
| Paczka nr. 1 | Freshion 02: 1/2 19,5kg; 122/45/10cm (dł/szer/wys); 0,055m3 |
| Paczka nr. 2 | Freshion 02: 2/2 37kg; 150/60/8,5cm (dł/szer/wys); 0,077m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Witryna dwudrzwioa |
| Kolekcja | FRESHION |
| Model | FRESHION 02 |
| Kolor | Kaszmir |
| Długość | 95 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 155 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Kolor nóg | Czarny |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




