Łóżko tapicerowane z pojemnikiem MOON | 140x200 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | MOON |
| Kolor: | Personalizowana tkanina i kolor |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt pod indywidualne zamówienie klienta. Brak możliwości zwrotu w tkaninie innej niż podstawowa SAWANA 21 - Szary. W razie wątpliwości zachęcamy do zamówienia próbki wybranego materiału >> [email protected] lub telefonicznie poprzez infolinię. |

Łóżko tapicerowane 140x200 MOON z pojemnikiem i ozdobnym oparciem
Łóżko tapicerowane 140x200 z pojemnikiem to propozycja do sypialni urządzanej zgodnie z obowiązującymi trendami – kompaktowy rozmiar, ponadczasowa forma i ciekawe zdobienia, a zwłaszcza efektowne, pięknie prezentujące się wezgłowie. Zagłówek łóżka przypomina modne panele tapicerowane, które chronią ścianę za łóżkiem i pozwalają wygodnie oprzeć plecy. To świetne rozwiązanie do stylowej sypialni. Dodatkowym atutem tego modelu jest pojemnik na pościel z odpinanym dnem, które pozwala na wygodne sprzątanie i odkurzanie pod meblem. Przyda się zwłaszcza, by nie nabawić się w sypialni mnóstwa kurzu czy roztoczy. Łóżko tapicerowane 140x200 z pojemnikiem to model wykonany pod zamówienie klienta, co oznacza, że istnieje możliwość wybrania tapicerki zgodnie z wymaganiami, koloru tak, by pasował do aranżacji sypialni. Klient może również zmienić rozmiar, a także zadecydować o rodzaju stelaża czy też materaca.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Łóżko tapicerowane |
| Model | MOON |
| Kolor | Do wyboru |
| Materiał/tkanina | Do wyboru |
| Długość | 149 cm |
| Głębokość | 214 cm |
| Wysokość | 89 cm |
| Rozmiar pod materac | 140x200 |
| Wysokość siedziska | 31 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak - z materiałowym dnem |
| Stelaż w zestawie | Tak - drewniany |
| Materac w zestawie | Nie |
| Tył mebla | Tapicerowany wybraną tkaniną |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




