Stół rozkładany VIGO | 100/180cm | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | VIGO |
| Wybarwienie blatu: | Do wyboru |
| Kolor podstawy: | Do wyboru |
| Możliwość rozkładania: | Tak |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Nowoczesny stół do jadalni VIGO – wyjątkowy i funkcjonalny
Miejsce, gdzie zaczynają się najpiękniejsze chwile... To właśnie przy stole możemy delektować się poranną kawką, zjeść wspólnie obiad czy urządzić przyjęcie rodzinne. By spełniał wszystkie wymagania, powinien być dopasowany do wszelkich potrzeb, wykonany z najwyższą starannością i wyglądać estetycznie. VIGO o nowoczesnych rysach, zaoblonym blacie, który dodaje eleganckiego i subtelnego wyglądu oraz na metalowych nogach w geometrycznym wzorze sprawdzi się idealnie. Rozkładany blat bez dwóch zdań sprawdzi się w każdym miejscu – zarówno niewielkiej kuchni, jak i dużym przestronnym salonie z jadalnią. Gdy zajdzie taka potrzeba, w jednej chwili stworzysz przestrzeń dla większej liczby gości, a podczas rozłożenia nie straci swojej stabilności. To wszystko dzięki solidnej metalowej konstrukcji malowanej proszkowo, która jest stabilna, odporna na zarysowania i nieestetyczne odpryski. Warto pamiętać, że zaokrąglone krawędzie blatu to dodatkowe bezpieczeństwo w pobliżu dzieci oraz subtelny akcent w pomieszczeniu. Wybierz stół VIGO i ciesz się wygodą i funkcjonalnością dopasowaną do potrzeb. Wyjątkowe wybarwienia blatu imitujące piękno naturalnego drewna, marmur czy beton świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Możesz także postawić na klasykę i połączyć biel z czernią czy wybrać szarość lub kaszmir. Duży wybór sprawia, że bardzo łatwo znaleźć swój wymarzony stół!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Paczka nr. 1 | Blat: 105,5x67x10; Objętość: 0,07 m3; Waga: 17,15 kg |
| Paczka nr. 2 | Nogi: 81x25,5x27,5; Objętość: 0,56 m3; Waga: 19,6 kg |
| Rodzaj/typ mebla | Stół rozkładany |
| Model | VIGO |
| Kolor | Do wyboru |
| Długość | 100 cm |
| Głębokość | 100/180 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Kolor nóg | Do wyboru |
| Wykonanie nóg | Stal malowana proszkowo |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




